В Україні 23-го квітня відзначається Всеукраїнське професійне свято – День психолога!

В Україні 23-го квітня відзначається Всеукраїнське  професійне свято –

День психолога!

Психологи  допомагають впоратися із життєвими негараздами, подолати стреси й депресії. І з кожним роком представники цієї професії стають все більш необхідними. Психологічна діяльність отримала нормативно-правову основу – з’явилися юридичні документи щодо регулювання статусу, змісту і форми діяльності професійного психолога.

Сьогодні ж в Україні професія психолога (професійне свято відзначається з 2004 року) набула особливої привабливості. Психологи працюють в освітніх та науково-дослідних закладах, у лікарнях та різних соціальних службах, на виробництві, у правоохоронних органах та у службах з подолання наслідків надзвичайних ситуацій, у сфері реклами та спорту, у засобах масової інформації, професійних громадських організаціях щодо допомоги учасникам бойових дій у зоні АТО , вимушеним переселенцям, лікарям під час пандемії ,психологічні служби створені при вищих навчальних закладах, а також відкрито багато приватних психологічних центрів та консультацій .

Основними видами діяльності практичного психолога є: просвітницька та психопрофілактична робота; психологічне консультування; психодіагностика; психокорекція, психологічна реабілітація.

Шановні колеги-психологи! 
Вітаємо Вас із професійним святом – Днем психолога!

Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас,  збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням, дарує радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.   Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та  поважають   колеги.

Інформація кафедри психології та педагогіки

 

 

Поділитися: