Гурток як форма соціалізації особистості студента.

Гурток як форма соціалізації особистості студента.

Однією з дієвих форм вивчення і використання навчального матеріалу у виховному процесі є гурток. Саме гурток як форма позанавчальної роботи – це найоптимальніший майданчик для розвитку внутрішніх сил студента, джерело його особистісного самовираження і самовдосконалення.

На кафедрі психології та педагогіки працює  надзвичайно багато гуртків. Студенти мають можливість обирати   напрямки за бажанням. Не дивлячись на те , що сьогодні гуртки проводяться онлайн, студенти їх регулярно відвідують у Zoom.

Така форма роботи виявилася під час карантину  найбільш ефективною.  Саме у такій формі проходили гуртки « Родинно-сімейне виховання», керівником якого є доцент кафедри психології та педагогіки Джигун Людмила Миколаївна.

Студенти обговорювали проблеми сімейного виховання під час карантину, а також були залучені до роботи Психологічної служби , яка працює в університеті. Студенти групи ПП-16-1  Михайлов Артем, Гуцалюк Валентин, Главацька Наталія, Бондар Ірина, Левицька Вікторія , Балукова Анастасія  є активними не лише у навчанні, а  також у роботі гуртка         « Родинно-сімейне виховання».

У режимі онлайн  проходив гурток « Шлях до успіху » під керівництвом доцента кафедри психології та педагогіки Берегової Наталії Петрівни, де гуртківців  цікавлять питання як стати  успішним фахівцем в умовах сьогодення.

 

Інформація кафедри психології та педагогіки

 

Поділитися: