28 березня 2020 професором Євгеном Потапчуком для студентів очної та заочної форми навчання, а також для членів Української асоціації сімейних психологів проведено вебінар на актуальну тему “Емоційна байдужість між шлюбними партнерами: ознаки, причини та наслідки”.

28 березня 2020 професором Євгеном Потапчуком для студентів очної та заочної форми навчання, а також для членів Української асоціації сімейних психологів проведено вебінар на актуальну тему “Емоційна байдужість між шлюбними партнерами: ознаки, причини та наслідки”. Слухачі мали можливість отримати важливу інформацію про діагностичні ознаки емоційної байдужості подружжя (бездушність (холодність), безсердечність (жорстокість), безсторонність, незацікавленість, нечутливість, нечуйність), ознайомитися зі змістом експрес-опитувальника “Емоційна байдужість подружжя”. Значну увагу було приділено обговорення ефективних шляхів зміни моделі поведінки подружжя та подолання сімейної кризи
В умовах запобігання розповсюдженню вірусу така форма комунікації дозволяє підтримувати контакт зі слухачами, отримувати зворотній зв’язок та засвоювати нові можливості ОНЛАЙН навчання.

Поділитися: