24 березня 2020 професором Євгеном Потапчуком для студентів очної та заочної форми навчання проведено вебінар на важливу для сімейних консультантів тему “Психологічна діагностика в сімейному консультуванні”.

24 березня 2020 професором Євгеном Потапчуком для студентів очної та заочної форми навчання проведено вебінар на важливу для сімейних консультантів тему “Психологічна діагностика в сімейному консультуванні”. Слухачі мали можливість отримати важливу інформацію про діагностичні ознаки проблемних сімей (відчуження, інверсія ієрархії, ролева дисфункціональність, негативні поведінкові чи емоційні реакції партнерів, міжособистісні конфлікти, сімейні кризи), ознайомитися зі змістом психологічних опитувальників “Емоційна взаємодія подружжя”, “Вимір психологічної установки в сімейній парі”, “Рольові очікування та прагнення у шлюбі”, “Шкала передбачення успішності шлюбу”, “Шкала кохання та симпатії”.
Такі вебінари сприяють не тільки підтримці комунікації зі студентською аудиторією, а й дотриманню вимог щодо запобігання розповсюдженню вірусу.

Поділитися: